Kurz Excel

Kurz Excel si môžete objednať pomocou kontaktného formulára, telefonicky, e-mailom alebo cez skype. Radi vypracujeme individuálne náplne pre školenie Excel alebo odpovieme na akékoľvek otázky.
Školenie Excel
Rýchly kontakt - 0905 278 905

Kurz Excel

Kurz Excel ponúkame v nasledovných kurzoch so štandardnými témamy výučby. Každý kurz je možné prispôsobiť požiadavkam objednávateľa a dosiahnuť tak optimálne výsledky.

Kurz Excel základy

Kurz Excel pre mierne pokročilých

Kurz Excel pre pokročilých

Kurz Excel Kontingenčné tabuľky a grafy

Ponúkame vám kvalitné a prispôsobené kurzy Excelu pre začiatočníkov aj pokročilých. Naučíte sa základy tabuľkového procesora, ako vytvárať grafy, tabuľky, vzorce a funkcie, ako analyzovať a spracovávať dáta a ako efektívne využívať excel vo vašej práci.

Naše školenia Excel sú vedené skúsenými lektormi, ktorí vám poskytnú praktické tipy a triky. Prihláste sa ešte dnes a zlepšite svoje zručnosti v excelu.

Som odborníkom na MS Excel a mám viac ako 25 rokov skúseností s vyučovaním a používaním MS Excel. Som tiež certifikovaným inštruktorom MS Excel a mám veľa skúseností s výučbou a vzdelávaním v danej oblasti. Som tiež veľmi flexibilný a môžem prispôsobiť školenie potrebám účastníkov.

Ak hľadáte lektora MS Excel, ktorý Vám pomôže získať potrebné zručnosti, ste na správnom mieste. Kontaktujte ma a začnite si užívať výhody MS Excel.

Predchádzajúca stránka: Kurzy a školenia  Nasledujúca stránka: Kurz Excel základy